אריק אבן - מדריך טיולים מאורגנים בארץ ובחול
 
 חפש

טיולים מאורגנים בארץ למבוגרים

בדרך" הינה חברה מובילה באיכותה ומקצועיות לטיולים מאורגנים בארץ למבוגרים. הטיולים שלנו מבוססים על היכרות מעמיקה עם צרכי בני הגיל השלישי וניסיון רב שנים  בתחום התיירות והדרכת טיולים. הטיולים המאורגנים המוצעים ע"י "בדרך" מותאמים לצרכי הקהל, לטעמו ולהעדפותיו תוך שימת דגש על  כל פרט בטיול ליצירת חוויה מושלמת. אם אתם מעוניינים בטיולים מאורגנים בארץ למבוגרים, "בדרך" פנו אלינו ותופתעו.

כיום קיים היצע רחב של חברות המספקות טיולים מאורגנים בארץ למבוגרים, ולכן בטרם הזמנת טיול מאורגן או שירות של מדריך דרך, חשוב לשים לב להיבטים הבאים:

המסלולים המוצעים-  חשוב שהמסלולים יהיו מותאמים לצרכי מבוגרים, למצבם הבריאותי ולכושר הגופני שלהם. לא מומלץ לבנות מסלולים אינטנסיביים עם מאמץ פיזי, אלא תכנית טיולים המציעה הנאה, נופש, חוויה והעשרה.  כך למשל, מאוד מומלץ לבחור בטיולים המשלבים נופש עם שייט בספינה קטנה או יאכטה או ביקור באתרי נופש מפנקים לצד טיולי טבע ונוף.

שילוב אטרקציות – חשוב לגוון את תכנית הטיול באטרקציות מעניינות, אך כאלה שיקלעו לטעמם של בני הגיל השלישי. ערב קריוקי, משחקי חברה, ריקודים וביקור בבתי מלאכה ובתי עסק מעניינים ולא שיגרתים, יכולים הוות יופי של אטרקציות עבור האוכלוסייה המבוגרת.  

תכנית הטיול – חשוב שהטיול ישלב תחבורה נוחה ונעימה לנסיעה. חשוב שיהיו מנוחות מספקות כדי למנוע מאמץ פיזי ופגיעה בריאותית. כמו כן חשוב לוודא שתהיה הזנה טובה ואיכותית. כל פרט צריך להיות מותאם לצרכי האוכלוסייה המבוגרת בעלת המאפיינים הייחודיים שלה.

מלונות ולינה – במקרה של טיולים מאורגנים בארץ למבוגרים, כשבוחרים מקום ללון בו, חשוב לוודא שהאוכלוסייה במקום תואמת את הגילאים של קבוצת המטיילים. שלא מדובר במלון או אכסניה לצעירים וגם משפחות עם ילדים קטנים יכולות לעייף ולהתיש. חשוב לבחור מקום רגוע ושליו עם אווירה נינוחה המאפשרת לנוח ולנפוש בנעימים.

"בדרך" מתמחה בטיולים מאורגנים בארץ למבוגרים וחושבת על מאפייני הקהל וצרכיו בכל פרט בטיול, החל ממסלול הטיול ועד לאיכות הארוחות וכמות ההפסקות בכל יום טיולים.   עם "בדרך" אתם יכולים להרגיש בטוחים שהטיול שלכם יהיה הרפתקה מושלמת, מהנה חווייתית ושופעת זיכרונות טובים שיצרבו לחייכם לתמיד.  העניקו לעצמכם נופש המשלב מנוחה נעימה לצד בילוי מרתק ופנו אלינו לצורך הזמנת טיול מאורגן בארץ למבוגרים. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. 
בדרך עם אריק אבן - רחוב אנגל 45/17 כפר סבא, מיקוד 4465135. טל' נייד: 050-4731515, פקס: 077-4448255arik@baderech.com


 חזור למעלה  -  הוספה למועדפים  -  עיצוב אתרים עיצוב אתרים BHS קידום אתרים
לייבסיטי - בניית אתרים