אריק אבן - מדריך טיולים מאורגנים בארץ ובחול
 
 חפש

מדריך טיולים בירושלים לסיורים מודרכים בירושלים

ירושלים העיר והאגדה. עיר אשר מגיעים אליה אנשים מכל התבל כדי לחוות את קדושתה  ולהכיר את ההיסטוריה בת יותר מאלפיים השנים. אך אי אפשר באמת להכיר את העיר מבלי לשכור את שירותיו של מדריך טיולים בירושלים, לסייר בכל הרובעים, ללמוד על כל המקומות הקדושים ולהיחשף לטעמים, הריחות, האנשים והנופים.

סיורים מודרכים בירושלים מוצעים הן לקהל המקומי והן לתיירים מחו"ל והם שירות חובה לכל אחד אשר רוצה לגלות את סוד קסמה של עיר זו. ירושלים הינה עולם ומלואו. היא חובקת בתוכה היסטוריה של אלפי שנים, נופים של הרים וגבעות, ריחות וטעמים של בישולים אותנטיים ממגוון תרבויות . ניתן לטייל בה ימים שלמים ועדין יישאר טעם של עוד כי כל פינה בה היא קסם כי כל סיפור הוא אגדה.
כיום מוצעים מגוון סיורים מודרכים בירושלים, להלן הפופולאריים שבהם:
  1. סיור בחללים התת קרקעיים שבעיר העתיקה מתחת לכנסיות העיר.
      2. סיור ברובעים – הרובע הנוצרי והכנסיות הקדושות, הרובע המוסלמי, הרובע הארמני, הרובע היהודי.
  1. סיור בנחלאות בשילוב סיפורים מרתקים על היהודים הירושלמים ובשוק מחנה יהודה  שוקק החיים הידוע בבאסטות השוות עם מטעמים משובחים, תוצרת איכותית ומבחר שופע.
     
  2. אחד מהסיורים המודרכים הפופולאריים בירושלים הוא סיורי סליחות שנהוג לערוך אותו במהלך חודש אלול לפני יום הכיפורים. במהלך הסיור עולים להר ציון, מסיירים בעיר העתיקה וברובע היהודי וניתן להוסיף לסיור גם את הנחלאות והשכונות. 
אחד הסיורים המרתקים והמעניינים המתקיים בחודש כסלו במהלך חג החנוכה הוא סיור חנוכיות בירושלים. במהלך הסיור מטיילים בשכונות החרדיות סביב נחלאות והשוק או ברובע היהודי והכותל, סוקרים ומתבוננים במגוון החנוכיות המאתרות את העיר ושכונותיה.
   
    5.  סיור היסטורי מעניין ומרתק הוא סיור מעל חומת העיר העתיקה המתחיל ממגדל דוד ועד למגדל החסידות. במהלך הסיור עוברים את שער יפו, שער האריות, ומקבלים פרספקטיבה שונה על העיר מלמעלה. נחשפים לעיר ולמוסדותיה, לשכונות, לגינות הקטנות המאתרות אותה, שומעים סיפורים מצחיקים ומתצפתים על כל מה שנשקף בדרך. 
  1. סיור קלאסי בירושלים הוא הסיור המספר את סיפורם של הירושלמים אשר יצאו אל מחוץ לחומה ולעיר העתיקה והקימו את השכונות הראשונות ביניהן שכונת משכנות שאננים. הסיור סוקר את החיים ברובע, את אופי השכונות החדשות, הדמויות המובילות, הכספים ועוד.
 
אם אתה מחפש אחר מדריך טיולים בירושלים עבור סיורים מודרכים בירושלים, אנו מזמינים אותך לפנות ל"בדרך" עם אריק אבן כדי לקבל חווית טיול איכותית, מעניינת ומרתקת. לתיאום והזמנת סיור מודרך התקשרו ונשמח לעמוד לשירותכם. 
בדרך עם אריק אבן - רחוב אנגל 45/17 כפר סבא, מיקוד 4465135. טל' נייד: 050-4731515, פקס: 077-4448255arik@baderech.com


 חזור למעלה  -  הוספה למועדפים  -  עיצוב אתרים עיצוב אתרים BHS קידום אתרים
לייבסיטי - בניית אתרים