אריק אבן - מדריך טיולים מאורגנים בארץ ובחול
 
 חפש
מוסדות וועדים 
דף הבית >> מוסדות וועדים

ימי כיף לוועדים ומוסדות

"בדרך" הינה חברה מובילה באיכותה ומקצועיות המציעה טיולים מאורגנים בארץ לטובת פעילות של ימי כיף לוועדים ומוסדות. הטיולים שלנו מותאמים לצרכי הקהל, לתרבות הארגונית ולהוואי החברתי. בזכות ניסיון רב שנים של ארגון טיולים לטובת ימי כיף לוועדים ומוסדות, אנו מעניקים לעובדים חוויה מעולה, טיול מרתק ומהנה וכל אלה תורמים לתחושת השייכות לארגון .

"בדרך" מתאימה את הפעילות והטיול באופן מדויק  לטעמו ולהעדפותיו של הקהל, תוך שימת דגש על  כל פרט בטיול ליצירת חוויה מושלמת. אם אתם אמונים על ימי כיף לוועדים ומוסדות, אתם חייבים לראות את היצע הטיולים והפעילויות המוצעים ע"י "בדרך".  פנו אלינו ותופתעו.
בכל הנוגע לארגון ימי כיף לוועדים ומוסדות, מגוון האפשרויות הינו רחב. החל מיום ספא, יום כיף במלון, פעילות המשלבת ספורט אתגרי או בילוי בפארק אטרקציה חווייתי, כל אלה מעולים כפעילות לטובת יום כיף לעובדים, אך פעילות מהנה ומגבשת באמת היא טיול מאורגן בארץ למגוון אתרים, נופים ומקומות שרק ארץ ישראל היפה יכולה להציע. נהרות, דיונות, יערות, פארקים, ערים עתיקות –כל אלה הם בגדר אפשרות מהנה ומרתקת לטובת טיול מהנה לעובדים.
במידה והנכם בוחרים לערוך טיול לטובת ימי כיף לוועדים וארגונים, מומלץ לבחון מספר היבטים:

1. המסלולים המוצעים-  חשוב שהמסלולים יהיו מותאמים לקהל רחב עם מגוון צרכים, מצב פיזי שונה, העדפות ואהבות.

2. שילוב אטרקציות – חשוב לגוון את תכנית הטיול באטרקציות מעניינות, אך כאלה שיקלעו לטעמם של רוב העובדים. ביקור באתרי מורשת, בתי מלאכה, מסעדות או חנויות ייחודיות, כל אלה יכולים להיות רלוונטיים.

3. תכנית הטיול – חשוב שהטיול ישלב תחבורה נוחה ונעימה לנסיעה. חשוב שיהיו מנוחות מספקות כדי למנוע מאמץ פיזי ופגיעה בריאותית. כמו כן חשוב לוודא שתהיה הזנה טובה ואיכותית. העובדים שלכם צריכים לבלות וליהנות מהטיול.
"בדרך" מתמחה בארגון טיולים לטובת ימי כיף לוועדים ומוסדות,  וחושבת על הצרכים המיוחדים של קהל העובדים המגוון לפרטי פרטים. החל ממסלול הטיול ועד לאיכות הארוחות וכמות ההפסקות במהלך היום.   עם "בדרך" אתם יכולים להרגיש בטוחים שיום הכיף שתארגנו יהיה הרפתקה מושלמת, מהנה חווייתית ושופעת זיכרונות שיעלו את מורל העובדים ויעצימו את הקשר והמחויבות שלהם לארגון.  פנו אלינו לצורך הזמנת טיול לטובת יום כיף ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.
אין כמו טיול מרתק וחוויתי ברחבי הארץ כדי לגבש ולרענן את צוות העובדים שלהם.
חוויות הטיול מאפשרות להם להתנתק קצת מהשגרה, להתגבש כקבוצה ולצבור הווי משותף שיעשיר אותם ואת הארגון.

מכיוון שכל קבוצה או מוסד שונים אלו מאלו, אני מתאים אישית, ביחד עם הלקוח, את הטיול בהתאם לצרכים הייעודיים של הארגון.

ניתן לבנות טיולים המבוססים על הרפתקאות בטבע, דרך טיולים נושאיים דוגמת טיולי פריחה או טיולי מורשת, וכלה בימי כיף בטבע ואף טיולים לחו"ל.

אשמח לעמוד לרשותכם לצורך התאמת טיול ייחודי לארגון שלכם.

ניתן למלא הפרטים בדף הקשר שבצד, ואחזור אליכם בהקדם.


היכן לערוך טיול ראשוני לארגון?
חשוב לא להרחיק מדי (כאשר מתכננים טיול של יום אחד), כיוון שזמן הנסיעה ליעד הינו על חשבון זמן הטיול.

 


בדרך עם אריק אבן - רחוב אנגל 45/17 כפר סבא, מיקוד 4465135. טל' נייד: 050-4731515, פקס: 077-4448255arik@baderech.com


 חזור למעלה  -  הוספה למועדפים  -  עיצוב אתרים עיצוב אתרים BHS קידום אתרים
לייבסיטי - בניית אתרים