אריק אבן - מדריך טיולים מאורגנים בארץ ובחול
 
 חפש
מי אנחנו 
דף הבית >> מי אנחנו
נדמה שאם אנו חיים בארץ אנו וודאי מכירים היטב את כל אתרי הטיולים בה ולכן יכולים לצאת ולטייל ללא הדרכה של מדריך טיולים, אך כל מי שהתנסה פעם בטיולים מודרכים בארץ עם מורה דרך מוסמך יודע שהנחה זו אינה מדויקת.

לטייל בארץ שאתה מכיר וחיי בה, זה תמיד דבר מרתק ומהנה, לא משנה כמה פעמים ביקרת באותו המקום, כשמוסיפים לחוויה מורה דרך מוסמך, מדובר בשדרוג משמעותי לטיול. הוספת מדריך טיולים בארץ מאפשרת להתייחס אל ההיסטוריה של המקום אליו אתה שייך, להכיר את מורשת העם ואת הסיפור שמאחורי המקומות, האתרים והנופים שמלווים את חייך.

כיום מוצעים לקהל הרחב מגוון טיולים מודרכים בארץ החל מהצפון ועד הדרום. ארץ ישראל שופעת מקומות מרהיבים, אתרי מורשת ומקומות היסטוריים עם עבר עשיר. מאחורי כל אנדרטה, כל אצטבה  יש סיפור מרתק וכדאי לכם להכיר אותו למען עצמכם ועל מנת להנחיל את העבר לדורות הבאים. הטיולים המודרכים בארץ מתייחסים לקהל המבוגר - צמא הידע, ומותאמים להעדפתיו. כך למשל ניתן למצוא טיולים מודרכים בארץ המתמקדים באתרים היסטוריים ולעומתם אחרים, המתמקדים בסיורי שטח ומשלבים ספורט אתגרי.

הטיולים מתקיימים בכל ימות השנה הודות למזג האוויר הנוח ולאקלים הים תיכוני. החורף יעניק לכם הנאה עצומה מנהרות השוצפים והמפלים המאתרים את הרי רמת הגולן ואילו בקיץ תוכלו לצאת להרי אילת ולטיולי ג'יפים בנגב. במהלך כל ימות השנה תוכלו לסייר באתרי המורשת והעתיקות בערי הארץ מהצפון ועד הדרום – להכיר, ללמוד ולחוות כל מה שטרם ידעתם על ישראל.   
    
אם אתם שוקלים לצאת לטיול בארץ למקום שטרם ביקרתם בו או שאתם לא כל כך מכירים, מומלץ ביותר לעשות זאת עם מורה דרך מוסמך. הוא יעניק לכם ביטחון, יפיק את המקסימום מהטיול, יכיר לכם כל פינה נסתרת באזור אליו פניכם מועדות ויעשיר את ידיעותיכם במגוון תחומים – טבע, היסטוריה, גאוגרפיה ועוד. "בדרך" מציעה לקהל הרחב מגוון של טיולים מודרכים בארץ עם מורה דרך מוסמך. עם הניסיון והמקצועיות שלנו מובטחת לכם חוויה מהנה ומעשירה. לתיאום והזמנות התקשרו ונשמח לעמוד לשירותכם.  

הרגישו חופשי לפנות אלי בכל עניין, עצה או בקשה,

שלכם
אריק אבן, מורה דרך מוסמך

 
 
    
בדרך עם אריק אבן - רחוב אנגל 45/17 כפר סבא, מיקוד 4465135. טל' נייד: 050-4731515, פקס: 077-4448255arik@baderech.com


 חזור למעלה  -  הוספה למועדפים  -  עיצוב אתרים עיצוב אתרים BHS קידום אתרים
לייבסיטי - בניית אתרים